Znajdziesz tu odpowiedzi na większość swoich pytań

Co powinienem/powinnam zrobić jeśli chcę zamówić większą ilość koszulek/bluz np. 20/50/100?

Takie zamówienie najlepiej jest wysłać do nas drogą mailową.
Informacje jakich potrzebujemy do indywidualnej wyceny zamówienia i określenia terminu realizacji:
• kolor koszulek/bluz/toreb
• ilość sztuk
• grafika jaka ma się na nich znaleźć (najlepiej wizualizacja + sam plik w dobrej jakości)
• ew. termin realizacji.
Po akceptacji ceny (i dosłaniu rozmiarów koszulek/bluz) działamy.

ps. z poziomu kreatora również jest opcja wyceny. Zaprojektuj swoją koszulkę/bluzę/torbę, zaznacz ile sztuk potrzebujesz, w prawym dolnym rogu jest opcja „Wyceń”. To też świetny sposób na wycenę szczególnie jak chcesz skorzystać z naszego kreatora do projektowania

Dlaczego w expresie w kreatorze jest ograniczenie do 5 sztuk?

Ograniczenia jako takiego nie ma, jest tylko prośba o kontakt z nami w celu potwierdzenia realizacji. Pamiętaj że w trybie expres na wykonanie mamy tylko kilka godzin i musimy zweryfikować nasze moce przerobowe + ilości koszulek/bluz/toreb na półce.

Jakie są dostępne kolory koszulek/bluz/toreb?

Dokładne informacje (w tym info o kolorach) o materiałach na jakich drukujemy znajdują się w zakładce „Produkty”. Mamy w ofercie koszulki męskie, damskie, dziecięce, męskie polówki, męskie bluzy, torby bawełniane.

Dla zamówień +20 możemy zamówić też inne materiały do druku (np. damską polówkę, inne koszulki FOTL, koszulki JHK)

Jakie są wymiary koszulek/bluz/toreb?

Info z zakładce „Produkty”. Z poziomu kreatora również możesz uzyskać informacje o produkcie na jakim projektujesz nadruk klikając „Rozmiarówka”.

Czy mamy body/koszulki dziecięce?

Koszulki dziecięce mamy od 1 roku do 12 lat w kolorze białym i czarnym (od 20 sztuk również inne kolory są dostępne). Body nie mamy, ale można nam takie donieść, muszą być bawełniane i najlepiej białe.

Jeśli zamówię koszulkę/bluzę w poniedziałek o 11.00 to kiedy będę mógł ją odebrać?

STANDARD- 48h (48h roboczych)- odbiór środa po 11.00
Ekspres- 6h (6h robocze)- odbiór poniedziałek po 17.00

Zakładamy że o 11.00 mamy zamówienie i płatność na swoim koncie. Najszybszą formą płatności jest płatność przez system Tpay, tradycyjny przelew może opóźnić zlecenie o 1-2 dni robocze (przy tradycyjnym przelewie doślij nam potwierdzenie wpłaty- wystarczy potwierdzenie byśmy mogli zacząć realizację Twojego zamówienia).

Przy projektowaniu zlecenia z prawej strony kreatora pojawia się dokładny termin odbioru danego zlecenia.

Pamiętaj, że po uzyskaniu płatności wyślemy Ci maila z informację kiedy dokładnie Twoje zlecenie będzie do odbioru.

Jak przyspieszyć realizację mojego zamówienia?

Tryb ekspres jest pomocny, na realizację takiego zlecenia mamy 6 godzin roboczych a to znaczy że koszulka jest jeszcze tego samego dnia, ew. na następny dzień.

Płatność przez system T-pay znacznie przyśpiesza realizację (my mamy płatność w zasadzie od razu), zwykły przelew opóźnia realziację o min. kilka godzin (z reguły o 1 dzień roboczy).

Przy większych zleceniach często wystarczy telefon z pytaniem czy wciśniemy jeszcze 20-30 koszulek do jutra do 12.00- często jest to możliwe 🙂

Kiedy mogę się zgłosić po swoje zamówienie?

Po złożeniu zlecenia przez kreator otrzymasz automatycznego maila z twoim zleceniem. W kolejnym mailu poinformujemy Cię kiedy dokładnie Twoje zlecenie będzie gotowe do odbioru.
Zapraszamy po odbiór do naszego punktu w Warszawie na ul. Solec 83, w godz. 10.00-18.00 w dni robocze.

Czy drukujecie na poliestrowych koszulkach?

Już nie. Obecnie skupiamy się tylko na bawełnianych koszulkach, bluzach, polówkach, torbach.

Czy drukujecie na jakichś innych przedmiotach/tekstyliach niż te na stronie?

Do 20 sztuk drukujemy tylko na tym co mamy w standardowej ofercie. Inna opcja to doniesienie nam własnej koszulki/bluzy (musi oczywiście być bawełniana).
Jeśli sztuk jest 20 i więcej to możemy zamówić dla Ciebie inne produkty tj. inny model koszulki, inną markę, inne kolory bluz itp. Stale współpracujemy z 3-4 hurtowniami więc ten wybór jest dość duży.

Czy można zamówienie złożone przez kreator opłacić na miejscu?

Czasami się na to zgadzamy, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach np. koszulka jest dla żony/męża z którą masz wspólne konto itp.

Czy można wydrukować wydruk próbny?

Tak, ale dla zleceń 20 i więcej. Wydruk wtedy kosztuje tyle ile wycena na tą ilość. Musisz jednak pamiętać, że wydruk próbny opóźnia realizację, gdyż musisz taki wydruk zobaczyć i zaakceptować i dopiero od tego momentu liczymy termin realizacji. Ogólnie jeśli jest na to czas to polecamy tą opcję (szczególnie od zamówień 100+) bo jest to bezpieczne zarówno dla nas jak i dla Ciebie.

Czy można wydrukować taką koszulkę, którą mam u siebie w domu lub widziałem w sieci?

Jest to trudne, a często niemożliwe. Jeśli projekt jest łatwy i z niewielką ilością kolorów często jesteśmy w stanie go wykonać.
Żeby ocenić czy realizacja jest możliwa prosimy o wysłanie nam wizualizacji, ew. pliku z pytaniem o ew. realizację. Ocenimy czy jesteśmy w stanie go odtworzyć.

ps. odtworzenie projektu to 30-50 zł, odtworzony projekt nigdy nie będzie identyczny jak ten dosłany.

Jak należy złożyć zamówienie na koszulki?

Zamówienia do 20 sztuk należy składać w naszym kreatorze na stronie https://kreatorkoszulek.pl/

Zamówienia od 20 sztuk najlepiej jest wysłać na e-mail (biuro@kreatorkoszulek.pl)- zamówienia te wyceniamy indywidualnie, indywidualnie określamy również czas realizacji.
Informacje jakich potrzebujemy do indywidualnej wyceny zamówienia i określenia terminu realizacji:
• kolor koszulki/bluzy/torby
• ilość sztuk
• grafika jaka ma się na nich znaleźć (najlepiej wizualizacja + sam plik w dobrej jakości)
• ew. termin realizacji
Po akceptacji ceny i dosłaniu rozmiarów koszulek/bluz działamy.

Jak dbać o odzież z nadrukiem?
  1. Pierz na lewej stronie. Piorąc na lewej stronie chronimy zewnętrzną część ubranie przed tarciem np. bębna, innych tkanin, czy też zamkami/suwakami.
  2. Pierz max 40 stopni
  3. Dostosuj program. Wybierając program i środki piorące pamiętaj iż im delikatniejszy program i środki piorące wybierzesz tym nadruk będzie trwalszy. Zalecamy by ograniczyć wirowanie do max. 600 obrotów.
  4. Nie susz ubrań z nadrukiem w suszarce bębnowej.
  5. Uważaj na prasowanie. NIE PRASUJ FOLII FLEX
Co daje gruntowanie białej koszulki?

Gruntowanie polega na dodaniu do procesu druku dodatkowej czynności tj. przed drukiem właściwym spryskujemy białą koszulkę specjalnym płynem dzięki czemu nadruk ma lepsze „zaczepienie” w tkaninie. Gruntowanie poprawia kolory nadruku (są bardziej intensywne) i zwiększa trwałość.