Jak drukujemy

DTG

DTG – technologia druku bezpośredniego na tekstyliach (bawełna). Stworzona z myślą o druku małej ilości sztuk w nieograniczonej liczbie kolorów. Idealna do druku wielokolorowych grafik, zdjęć itp. Nie bez znaczenia jest jakość drukarek, na rynku jest ich min. kilkanaście rodzai i nie każda drukuje dobrze. My korzystamy z drukarek Brother GTX które są najlepsze na rynku. Tusze do tych drukarek spełniają najwyższe standardy OEKO-TEX są bezpieczne dla dzieci i niemowląt.

ps. jako jedni z pierwszych na rynku gruntujemy wszystkie białe koszulki zamawiane poprzez nasz kreator na stronie. Gruntowanie poprawia intensywność kolorów + zwiększa trwałość nadruku.

Flex/PS Film

Specjalne folie są wycinane przez ploter tnący po obrysie a następnie wgrzewane na odzież przy pomocy prasy termicznej. Metoda przeznaczona do przenoszenia na tkaniny jednokolorowych grafik oraz wszelkiego rodzaju napisów. Metoda zapewnia doskonałe krycie i intensywność koloru nadruku. Najczęściej stosujemy przy ciemnych koszulkach i białych napisach (prostych grafikach jednokolorowych).

we love elton, koszulka z nadrukiem folia flex