koszulka męska fruit Adler z nadrukiem

O nas

Zaczynaliśmy 2009r. jako start-up w piwnicy bez wiedzy, bez doświadczenia, bez środków. Jedyne czego nam nie brakowało to zapał i samozaparcie w dążeniu do celu. Cel był jasno określony tzn. stworzyć miejsce które pozwoli na zaprojektowanie i stworzenie idealnej koszulki.

masowa produkcja koszulek z nadrukiem

Od początku był z nami kreator do tworzenia nadruków (chyba pierwszy na rynku) stąd nasza nazwa kreatorkoszulek.pl. Oczywiście nie był taki jak powinien ale byliśmy pionierami w tym zakresie. Obecna strona ma 4 wersję kreatora. Każda była doskonalsza i każda była tworzona z myślą o naszych klientach by dać im proste narzędzie do projektowania.

Z czasem rozwijał się też nasz park maszynowy. Zaczynaliśmy od prostych nadruków termotransferowych, po ok. 2 latach kupiliśmy pierwszą drukarkę DTG, potem kupiliśmy lepszą, a teraz mamy 2 najlepsze drukarki DTG na rynku-Brother GTX.

Nie chcemy być wcale dużą firmą, chcemy być firmą w sam raz. Taką która jest na tyle mała by być blisko klienta i jego potrzeb, ale również taką która jest na tyle duża by realizować duże zlecenia.