O nas

Historia

Zaczynaliśmy 2009r. jako start-up w piwnicy bez wiedzy, bez doświadczenia, bez środków. Jedyne czego nam nie brakowało to zapał i samozaparcie w dążeniu do celu. Cel był jasno określony tzn. stworzyć miejsce które pozwoli na zaprojektowanie i stworzenie idealnej koszulki.

Od początku był z nami kreator do tworzenia nadruków (chyba pierwszy na rynku) stąd nasza nazwa kreatorkoszulek.pl. Oczywiście nie był taki jak powinien ale byliśmy pionierami w tym zakresie. Obecna strona ma 4 wersję kreatora. Każda była doskonalsza i każda była tworzona z myślą o naszych klientach by dać im proste narzędzie do projektowania.

Z czasem rozwijał się też nasz park maszynowy. Zaczynaliśmy od prostych nadruków termotransferowych, po ok. 2 latach kupiliśmy pierwszą drukarkę DTG, potem kupiliśmy lepszą, a teraz mamy 2 najlepsze drukarki DTG na rynku-Brother DTX.

Nie chcemy być wcale dużą firmą, chcemy być firmą w sam raz. Taką która jest na tyle mała by być blisko klienta i jego potrzeb, ale również taką która jest na tyle duża by realizować duże zlecenia.

August

Nam pulvinar tortor orci, in blandit nisi eleifend sed. Proin velit diam,bibendum quis lacinia vel, vestibulum id risus. Ut a condimentum ante.Ut accumsan scelerisque ligula, sit amet posuere felis porta et. Vivamus eget urna sit amet diam pulvinar ultricies et ac felis.
Praesent eu purus ut libero ultricies elementum scelerisque sit amet tortor. Nullam quis neque in est semper facilisis eget vel odio. Integer rutrum felis eu risus tristique, et maximus nisl dapibus. Proin in tellus

See More